Б) 2 * (197+186+114) - 895

+1
Ответы (2)
  1. 11 июня, 08:40
    0
    197+186+114=497

    497*2=994

    994-895=99
  2. 11 июня, 09:01
    0
    1) 197+186+114=497

    2) 497*2=994

    3) 994-895=99