37*902 - (8282:82+32273) (600-11552:38) + 704*23 10000 - (515+37125:25)

+3
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 16:57
    0
    1) 8282:82=101

    2) 101+32273=32374

    3) 11552:38=304

    4) 600-304=296

    5) 37125:25=1485

    6) 515+1485=2000

    7) 37*902=33374

    8) 32374*296=9582704

    9) 704*2310000=16262400

    10) 33374-9582704=-9549330

    11) - 9549330+16262400=6713070

    12) 6713070-2000=6711070