10000 - (515+37125:25)

+2
Ответы (2)
  1. 9 мая, 07:11
    0
    1) 37125:25=1485

    2) 515+1485=2000

    3) 10000-2000=8000
  2. 9 мая, 07:47
    0
    10000 - (515+37125:25) = 10000 - (515+1485) = 8000