Урвнение 52 - (3 у+4 у+4 у) : 38=50

+3
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 03:05
    0
    52-11y:38=50

    52-11/38y:38=50

    1976-11y=1900

    --11y=-76

    y=6 10/11