164164/1001-13 * (51-23) / 4

+4
Ответы (2)
  1. 12 марта, 11:25
    0
    164164/1001*13 * (51-23) / 4=164-13*28/4=164-13*7=164-91=73
  2. 12 марта, 14:46
    0
    164164:1001=164

    51-23=28

    28*13=364

    364:4=91

    164-91=73