2603 * 58 + (1000000-19975) : 75 =

+4
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 16:58
    0
    2603 * 58 + (1000000-19975) : 75 = 150974 + 980025 : 75 = 150974 + 13067 = 164041

    Ответ: 164041