121*32=?

65*44=?

34*45=?

+5
Ответы (2)
  1. 23 ноября, 04:12
    0
    121*32=3872. 65*44=2860. 34*45=1530
  2. 23 ноября, 07:03
    0
    1) 3872,2) 2860, 3) 1530