1,248: (2,7 х-15,6) = 0,01

+3
Ответы (1)
  1. 10 июня, 18:02
    0
    2,7 х-15,6=1,248:0,01

    2,7 х-15,6=124,8

    2,7 х=124,8+15,6

    2,7 х=140,4

    х=140,4:2,7

    х=52