Знайди добуток:

1. - 12/13 * 1 5/8

2. - 5 1/4 * (-2 1/3)

3. - 1 5/7 * (- 6 1/8)

4. 3 3/5 * (-2 7/9)

+1
Ответы (1)
  1. 27 марта, 16:32
    0
    1. - 12/13 * 1 5/8 = - 1 1/2

    2. - 5 1/4 * (-2 1/3) = 12 1/4

    3. - 1 5/7 * (- 6 1/8) = 10 1/2

    4. 3 3/5 * (-2 7/9) = - 10