1885:65 (542-477) + 48 * (134-92)

+4
Ответы (1)
  1. 5 августа, 13:51
    0
    1885:65 (542-477) + 48 * (134-92) =

    1) 542-477=65

    2) 134-92=42

    3) 1885:65=29

    4) 29*65=1885

    5) 48*42=2016

    6) 1885+2016=3091