6,5 (х+3) - 2 х, где х=1,6

+5
Ответы (1)
  1. 24 января, 17:45
    0
    6,5 (1,6+3) - 2 3/4 * 1,6

    6,5*4,6-2*3/4*8/5

    29,9-2*3*2/5

    299/10-12/5=55/2=27 1/2=27,5