Номер 333 вычислите

а) 90*25+10*25

б) 123*27-23*27

в) 23*16+16*27

г) 40*87-39*87

+3
Ответы (2)
  1. 25 марта, 14:09
    0
    a) 56500 б) 89046 в) 10368 г) 299367
  2. 25 марта, 14:30
    0
    а) 90*25+10*25=2250+250=2500

    б) 123*27-23*27=3321-621=2700

    в) 23*16+16*27=368+432=800

    г) 40*87-39*87=3480-3393=87

    2 способ

    а) 90*25+10*25=25 (90+10) = 2500

    б) 123*27-23*27=27 (123-23) = 2700

    в) 23*16+16*27=16 (23+27) = 800

    г) 40*87-39*87=87 (40-39) = 87