240:4+345:5+260 = 23657+2345-3215 =

+4
Ответы (1)
  1. 21 августа, 07:13
    0
    240:4 + 345:5 + 260 = 23657+2345-3215 = 389

    1) 240 : 4 = 60

    2) 345 : 5 = 69

    3) 60 + 69 = 129

    4) 129 + 260 = 389