120-9²:3=

(120-9²) :3=

(120-9) ²:3=

120-9:3² =

+1
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 15:51
    0
    120-9^2/3=93

    (120-9^2) / 3=13

    (120-9) ^2/3=4107

    120-9/3^2=118.5