630:90+420:70 - (46+14) : 60 =

+3
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 13:46
    0
    1) 630:90=7 2) 420:70=6 3) 46+14=60 4) 60:60=1 5) 7+6=13 6) 13-1=12 Ответ: 12