5,34 + (1852,59:37-23,024) •3,5

+4
Ответы (2)
  1. 10 июля, 03:56
    0
    =5,34+27,046*3,5=5,34+94,661=100,001
  2. 10 июля, 04:32
    0
    1) 1852,59:37=50,07

    2) 50,07-32,024=25,046

    3) 25,046*3,5=87,661

    4) 5,34+87,661=93,001