Дано: а=15 см, в-? в 3 р. Найди P квадрата и S квадрата - ?

+5
Ответы (1)
  1. 13 июня, 13:42
    0
    В=15*3=45

    P = (a+в) * 2=15*2+45*2=90

    S=a*в=15*45=675 см²