800-80:4*5=?

60-200*2:4

42:6 * (385-285)

84:7 * (932-922)

7500+0

9100-0

+4
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 08:11
    0
    800-80:4*5=700

    60-200*2:4=40

    42:6 * (385-285) = 700

    84:7 * (931-922) = 120

    7500+0=7500

    9100-0=9100