Вычислите (5^3) ^-2 * (0,1) ^-6 - (4^-3) ^-1

+1
Ответы (1)
  1. 13 июня, 20:49
    0
    (125) ^-2 * (0.1) ^-6 - ((4) ^-3) ^-1 = 0.000064*1000000-64=0