1) 12 * (4+у) - 5 у, при у=2. 2) 9 у+2 * (6 у+5), при у = 7

+1
Ответы (1)
  1. 27 июня, 04:09
    0
    1) 12 х (4+2) - 5 х2

    12 х6-10=72-10=62

    2) 9 х7+2 х (6 х7+5)

    63+2 х47=63+94=157