1 3/10 - 12

1 целая 3/10-12

+4
Ответы (2)
  1. 30 июня, 14:16
    0
    1 3/10 - 12=-10 7/10
  2. 30 июня, 16:43
    0
    1 3/10 - 12 = 13/10 - 12 = - 10.7