100000:2*7890 + (5675:2) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 3 марта, 07:46
    0
    100000 : 2 * 7890 + (5675:2) = 50000 * 7890 + 2837,5 = 394500000 + 2837,5 = 394502837,5