Вычисли 95 - (30-20) 81 + (5+3) 70 - (6+4) 50 + (10-9) (35+3) - 30 (44-4) + 40 (100-30) - 1 (20+20) - 20

+2
Ответы (1)
  1. 9 июля, 05:33
    0
    95 - (30-20) = 85

    81 + (5+3) = 89

    70 - (6+4) = 60

    50 + (10-9) = 51

    (35+3) - 30=8

    (44-4) + 40=80

    (100-30) - 1=69

    (20+20) - 20=20