20|45, 14|35, 75|90, 77|99, 1 10|72, 2 96|108,1 70|1440

+3
Ответы (1)
  1. 26 марта, 08:10
    0
    20/45=4/9

    14/35=2,5

    75/90=15/18

    77/99=7/9

    110/72=55/36

    296/108=148/54=74/27

    170/1440=17/144