148•7+882:3-456 - (304+120) =

+2
Ответы (2)
  1. 20 июля, 23:01
    0
    1) 304+120=424

    2) 148*7=1036

    3) 882:3=294

    4) 1036+294=1330

    5) 1330-456=874

    6) 874-424=450
  2. 20 июля, 23:11
    0
    148•7+882:3-456 - (304+120) = 1036+294-456-424=450