Если a=0,3 b=-1 2/3 то 24ab+32a-3b-4

+2
Ответы (1)
  1. 21 сентября, 17:38
    0
    24ab+32a - 3b - 4=3b (8a - 1) + 4 (8a-1) = (8a-1) (3b+4)

    a=0.3, b = - 1 2/3

    (8 * 0,3 - 1) (3 * (-1 2/3) + 4) = (2,4-1) (-5+4) = - 1,4