13 * (- 2 / 11) + 9 * (- 2 / 11) =

+3
Ответы (1)
  1. 8 января, 00:59
    0
    13 * (- 2 / 11) + 9 * (- 2 / 11) = - 2/11 * (13+9) = - 2/11 * 22 = - (2*22) / 11=-44/11=-4