39 6=45

22 7=15

35+7 2=40

40-25 ... = 20

+2
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 14:00
    0
    1) 39+6=45

    2) 22-7=15

    3) (35+7) - 2=40

    4) 40-25+5=20