82 м2+15 м2 =. 3 м2*8 =. 63 м2:7. 600 м2-135 м2 =.

+5
Ответы (1)
  1. 15 июня, 23:23
    0
    82+15=97 м²

    3*8=24 м²

    63:7=9 м²

    600 м²-135 м²=465 м²