У Юрка було 60 грн. Тато дав йому чотири купюри по 20 грн. На вси гроши Юрко хоче купити машинки по 70 грн кожна. скильки машинок зможе купити Юрко?

+4
Ответы (1)
  1. 27 октября, 23:34
    0
    1) 4*20=80 (грн) - грошей дов тато

    2) 80+70=150 (грн) - разм

    3) 150/70=2 (М)