276*2

148*3

320*3

48:6*70

32:4*90

28:7*60

+3
Ответы (2)
  1. 12 июня, 11:05
    0
    276 * 2 = 552

    148 * 3 = 444

    320 * 3 = 960

    48 : 6 * 70 = 8 * 70 = 560

    32 : 4 * 90 = 8 * 90 = 720

    28 : 7 * 60 = 4 * 60 = 240
  2. 12 июня, 11:50
    0
    1) 552 2) 444 3) 960 4) 560 5) 720 6) 240