13308 + (38568-26495) •4-4098; 720:9+640:4-17•8

+3
Ответы (1)
  1. 21 июня, 08:52
    0
    13308 + (38568-26495) х4-4098 = 13308+12073 х4-4098=13308+48292-4098 = 61600-48293 = 13307

    729:9+640:4-17 х8=80+160-136=240-133=107