18308*900 - (38568-26495) * 26+4098 =

+5
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 06:36
    0
    38568-26495=12073 18308*900=16477200 12073*26=313898 16477200-313898=16163302 16163302+4098=16167400