Обчисли вирази зручним способом 32 + (14+16) ; 63 + (18+7) ; 45 + (15+24) ; (89+3) - 19; 96 - (33+46) ; 38 - (25+5)

+3
Ответы (2)
  1. 8 августа, 13:49
    0
    14+16+32=62

    63+7+18=88

    45+15+24=84

    89-19+3=73

    96-46+33=83

    38-30=8
  2. 8 августа, 14:12
    0
    1-62 2-88 3-84 4-73 5-17 6-8