Довжина прямокутника18 см., а ширина на 2 см менша. обчислити периметр прямокутника.

+2
Ответы (2)
  1. 25 мая, 13:27
    0
    1) 18-2=16

    2) 18+18+16+16=68
  2. 25 мая, 16:30
    0
    А=18 см

    В=? на 2 см меньше

    Р=? см

    18-2=16 с м ширина

    Р = (A + B) * 2 = (18+16) * 2=68 см