Вираз з помилками розставити правильно дужки 7*9+12:3-2=23

+1
Ответы (2)
  1. 17 февраля, 07:20
    0
    (7*9+12) : 3-2=23

    Вот так будет правильно
  2. 17 февраля, 07:31
    0
    7*9+12:3-2=23

    ТАК

    (7*9+12) : 3-2=23; Вот так