3 (-2x+5) + 4 (x-2) =

- (2a-3) - 2 (3a-1) =

-5 (-3x+2) - (9-x) =

Розкрити дужки. Спростити вираз

+2
Ответы (2)
  1. 17 июня, 14:42
    0
    -6 х+15+4 х-8=-2 х+7

    -2 а+3-6 а+2=-8 а+5

    15 х-10-9+х=16 х-19
  2. 17 июня, 15:09
    0
    3 (-2x+5) + 4 (x-2) = - 6 х+15+4 х-8=-2 х+7

    - (2a-3) - 2 (3a-1) = - 2 а+3-6 а+2=-8 а+5

    -5 (-3x+2) - (9-x) = 15 х-10-9+х=16 х-19