Розкрити дужки, спростити вираз (-14,2-b) - (41.4-b)

+4
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 20:35
    0
    (-14,2-в) - (41,4-в) = - 14,2-в - 41,4+в = - 55,6