3 * (0.5-4) + 4 (0.5-2.4)

+1
Ответы (1)
  1. 26 марта, 01:57
    0
    3 * (0,5-4) + 4 (0,5-2,4) = 3 * (-3,5) + 4 (-1,9) = - 10,5-7,6=-18,1