6,29:0,85 + (53-48,184) : 5,6 решить

+5
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 15:33
    0
    1. 6,29:0,85 + (53-48,184) : 5,6=8,26

    1) (53-48,184) = 4,816

    2) 6,29:0,85=629:85=7,4

    3) 4,816:5,6=48,16:56=0,86

    4) 7,4+0,86=8,26