615 / 5 + 10200 / 100 - 160 / 4

+2
Ответы (2)
  1. 10 марта, 06:02
    0
    615:5+10200:100-160:4=185
  2. 10 марта, 06:30
    0
    1) 615/5=123

    2) 10200/100=102

    3) 160/4=40

    4) 123+102+40=165