750 х 240 : 500 * 203 + 27583 + (9842-8179) * 212 =

+3
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 04:34
    0
    1) 9842-8179=1663

    2) 1663*21=34923

    3) 750*240=180000

    4) 180000:500=360

    5) 360*203=73080

    6) 73080+27583=100663

    7) 100663+34923=135586