750*240:500*203+27583 + (9842-8179) * 212

+4
Ответы (1)
  1. 30 июля, 20:05
    0
    1) 750*240=180000

    2) 180000:500=360

    3) 360*203=73080

    4) 9842-8179=1663

    5) 1663*212=352556

    73080+27583+352556=453219