0.8-4.8: (1.22:0.4-15.625*0.4)

+3
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 03:21
    0
    1) 1,22:04=3,05 2) 15,625*0,4=6,25 3) 3,05-6,25=-3,2 4) 4,8: (-3,2) = - 1,5 5) 0,8 - (-1,5) = 2,3