345 х (250 х 125) х (8 х 400) =

+4
Ответы (1)
  1. 14 июня, 01:29
    0
    1) 250*125 = 31250

    2) 8*400 = 3200

    3) 31250*345=10781250

    4) 10781250 * 3200 = 34500000000