Видомо що a * b = a и a+b=10. Знайди числа a и b

+2
Ответы (2)
  1. 20 марта, 21:54
    0
    0*10=0

    0+10=10

    Вот!
  2. 20 марта, 22:26
    0
    А=9

    b=1

    Тк. a+b=10,9+1=10

    a*b=a, 9*1=9