А) 306*24:72 - (35280:7-63*80) : 97=

+5
Ответы (1)
  1. 10 мая, 01:52
    0
    35280:7=5 040. 63*80=5 040. 5 040 - 5 040=0. 306*24=7344. 7344:72=102. 5040-102=4938. 4938:97=50