90 - (15+9) : 8=

18+9 * (13-7)

64 - (28+4) : 4

72:9+2*7

9*6-30:3

28:7+5*6

+4
Ответы (2)
  1. 1 июля, 13:18
    0
    1-73

    2-72

    3-56

    4-24

    5-44

    6-34
  2. 1 июля, 14:53
    0
    90 - (15+9) : 8=87

    18+9 * (13-7) = 72

    64 - (28+4) : 4=56

    72:9+2*7=22

    9*6-30:3=44

    28:7+5*6=34