Перевести дробь 4/18

+2
Ответы (2)
  1. 25 сентября, 05:23
    0
    2/9 = 0. (2) просто сократи на 2 знамител и множител пото из определения
  2. 25 сентября, 06:09
    0
    4/18=2/9=0,22222222 ... = 0, (2)