4 1/2/0,6=4y-2/4/9 буду очень благодарна!

+5
Ответы (1)
  1. 1 июля, 08:23
    0
    4 1/2/0,6 = (4y-2) / 4/9

    0,6 * (4y-2) = 4 1/2 * 4/9

    2,4y-1,2 = 9/2 * 4/9

    2,4y-1,2=2

    2,4y=2+1,2

    2,4y=3,2

    y=3,2:2,4

    y=1 1/3